Podziel się swoją opinią
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anuluj

Napisz swoją opinię

Dietetyk
Średnia ocena:  
 11 ocen
by Barbara on Dietetyk

Polecam serdecznie! Tyle ile się dowiedziałam przez kilka wizyt u Pani Magdy nie dowiedziałam się nigdy. Czuję się świetnie, schudłam i wreszcie przestałam być ciągle głodna!

by Joanna on Dietetyk

Do Pani Magdy zgłosiłam się z anemią. Po raptem 3 miesiącach stosowania diety wyniki się poprawiły. Przepisy były proste i smaczne.

by Piotr S. on Dietetyk

Za tę cierpliwość i zaangażowanie Pani Magdo, dziękuję!!!

by Kamil Rumiejowski on Dietetyk

Mimo, że od dłuższego czasu zamierzałem zmienić nawyki żywieniowe i pozbyć się paru zbędnych kg, to dopiero spotkanie z panią Magdą przekonało mnie do tego. Pani Magda na kilku przykładach pokazała mi, jak stopniowo i ze smakiem zmieniać swoją dietę.
W prosty sposób przekazała mi wiedzę, jak łączyć i bilansować poszczególne produkty, urozmaicając nudne i rutynowo przygotowywane wcześniej posiłki.
Z czasem nowa dieta(która jeszcze przed jej wprowadzeniem), wydawała się być przykrym i pełnym wyrzeczeń obowiązkiem, stała się przyjemnym i smacznym nawykiem. Dzięki pomocy w ciągu 3 miesięcy wróciłem do wagi sprzed sesji, pełnej obżarstwa, byle jakiego i przygotowywanego na szybko jedzenia. Współpracę z firmą Słodkie Zdrowie i panią Magdą polecam i oceniam jak najbardziej na plus.

by Dorota on Dietetyk

Póki co jestem bardzo zadowolona. Żaden lekarz mi nie powiedział tyle o mojej chorobie.

by Szymon on Dietetyk

Sugestie Pani Magdy dotyczące tego dlaczego nie chudnę były strzałem w 10. Zmiana kilku nawyków spowodowała, że wreszcie moja waga ruszyła w dół. Dopiero na koniec odchudzania byłem na diecie od Pani Magdy, w celu wyrównania, żeby nie było efektu jojo. Bardzo mi smakowało, waga się na razie trzyma więc oby tak dalej. Super współpraca!

by Anna on Dietetyk

Przyszliśmy do Pani Magdy, bo poleciła nam ją moja koleżanka. Chwytałam się już wszelkich sposobów żeby oduczyć mojego syna (12 lat) jedzenia słodyczy i fastfoodów, ale dopiero Pani Magdzie udało się go przekonać do różnych kompromisów. Nikogo do tej pory tak nie posłuchał! Współpracujemy już ponad pół roku, wyniki syna się poprawiają (lekarz nawet kazał odstawić leki), całkowicie zmienił styl życia.

by Kris on Dietetyk

Żona namawiała mnie żebym schudł już chyba 5 lat.. Próbowaliśmy wielu sposobów, ale nie udawało mi się schudnąć. Poza tym często próby kończyły się fiaskiem bo choruję na cukrzycę. Nie wierzyłem, że w ogóle uda mi się schudnąć i do Pani Magdy szedłem pod przymusem żony. Nie dość że schudłem prawie 25 kg, to jeszcze mi smakowało i nie czułem w ogóle, że jestem na diecie! Odzyskałem wiarę w dietetyków

by Anonymous on Dietetyk

Poszedłem do Pani Magdy na wizyte edukacyjną. Bardzo profesjonalnie i dokładnie wyjaśniła mi zasady diety na której kazał mi być lekarz. Dobrze się czuję. Bardzo miła pani polecam.

by Irena on Dietetyk

Dzięki Pani Magdzie została zdiagnozowana u mojego syna cukrzyca. Gdyby nie ona nie wiadomo ile czasu jeszcze byśmy nie wiedzieli o tym że syn jest chory. Jestem bardzo wdzięczna i polecam Panią Magdalenę. Bardzo nam pomogła w tym ciężkim okresie.

by Halina i Bogdan on Dietetyk

Pani Magda to specjalistka z zamiłowaniem i pasją. Przemiła, sympatyczna z bardzo wysokim poziomem empatii. Umie słuchać. Szuka alternatyw, by pomóc. Potrafi zbudować atmosferę wzajemnego zaufania. Nie ocenia, nie krytykuje. Diety ustala na podstawie pokarmów, które lubimy. Proponuje skuteczną dietoterapię. Mój mąż schudł 16 kg, ja 10 kg w ciągu 3m-cy, bez efektu jo-jo. Mąż nareszcie uwierzył, że zrzucenie wagi w jego przypadku jest także możliwe a było konieczne, jest po zawale, ważył 106kg. Dalej korzystamy z porad dotyczących zdrowego odżywiania -to już 2 lata, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Wiem, że pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach. Nie odrzuca pacjentów z nietypowymi problemami a wręcz bardzo angażuje się by pomóc. Najlepszy dietetyk w Warszawie!
Zdecydowanie polecamy!!!!!!!
W prosty sposób przekazała mi wiedzę, jak łączyć i bilansować poszczególne produkty, urozmaicając nudne i rutynowo przygotowywane wcześniej posiłki.
Z czasem nowa dieta(która jeszcze przed jej wprowadzeniem), wydawała się być przykrym i pełnym wyrzeczeń obowiązkiem, stała się przyjemnym i smacznym nawykiem. Dzięki pomocy w ciągu 3 miesięcy wróciłem do wagi sprzed sesji, pełnej obżarstwa, byle jakiego i przygotowywanego na szybko jedzenia. Współpracę z firmą Słodkie Zdrowie i panią Magdą polecam i oceniam jak najbardziej na plus