Wysyłka produktów oraz sposoby płatności

Sposoby płatności

płatność gotówkąGotówka przy odbiorze osobistymW punktach odbioru osobistego przyjmujemy tylko gotówkę.
płatność gotówkąGotówką odbiorze przesyłki (paczka za pobraniem)Płatność u kuriera lub na poczcie przy odbiorze przesyłki.
płatność przelewemPrzelew tradycyjnyPłatność przelewem bankowym w oddziale, na poczcie lub przez internet.
Przelewy24Przelewy24 - szybkie płatności internetowePłatność szybkim przelewem za pomocą systemu Przelewy24.
Karty kredytoweKarty płatniczePłatność kartą płatniczą za pomocą systemu Przelewy24.

Formy dostawy

Poczta Polska10.90 złPaczka pocztowa (Pocztex Kurier48)Wysyłka usługą Pocztex Kurier48 Poczty Polskiej z płatnością z góry (przed wysłaniem). Paczka zostanie nadana najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu wpłaty. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu, zdarza się jednak opóźnienie do 2 dni. W przypadku nieodebrania paczki, doręczone zostanie awizo a paczka zostanie przesłana do najbliższej poczty.
Poczta Polska13.60 złPaczka pocztowa (Pocztex Kurier48) za pobraniemWysyłka usługą Pocztex Kurier48 Poczty Polskiej z płatnością przy odbiorze (za pobraniem). Paczka zostanie wysłana najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu zamówienia. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu, zdarza się jednak opóźnienie do 2 dni. W przypadku nieodebrania paczki, doręczone zostanie awizo a paczka zostanie przesłana do najbliższej poczty.
Poczta Polska16 złKurier Pocztex24 z płatnością z góry (przed wysłaniem)Wysyłka kurierem DPD. Paczka zostanie nadana najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu wpłaty. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu.
Poczta Polska20 złKurier Pocztex24 za pobraniemWysyłka kurierem DPD z płatnością przy odbiorze (za pobraniem). Paczka zostanie nadana najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu zamówienia. Wysyłka przeważnie dociera następnego dnia po wysłaniu.
Paczkomaty9.70 złPaczkomaty InPostWysyłka do wskazanego paczkomatu firmy Inpost. Paczka zostanie wysłana najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu wpłaty. Czas dostarczenia paczki przez InPost to 1-3 dni robocze.
odbiór osobisty w Warszawie0 złOdbiór osobisty w WarszawieZamówione produkty możesz odebrać w naszym punkcie odbioru osobistego w Centrum Land w Warszawie - Budynek A (wewnątrz), parter, lokal 2, Wałbrzyska 11, Warszawa (mapka na dole strony).
odbiór osobisty w Białymstoku0 złOdbiór osobisty w BiałymstokuZamówione produkty możesz odebrać w naszym punkcie odbioru osobistego na Magnoliowej 2 w Białymstoku. Prosimy o wcześniejsze umówienie terminu pod numerem 698 206 612.
odbiór osobisty w Surażu0 złOdbiór osobisty w Surażu, woj. PodlaskieZamówione produkty możesz odebrać w naszym magazynie na Piłsudzkiego 1 w Surażu. Magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Zwrot towaru

Zamówione produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni roboczych, jeśli opakowania nie zostały otwarte.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, kupujący może zwrócić produkty w terminie 14 dni od dokonania transakcji. Uprawnienie to nie przysługuje jednak w przypadku rzeczy ulegających szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności do spożycia, a także w przypadku produktów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w naszym regulaminie.