Błonnik witalny - Babka Płesznik, Babka Jajowata - 1 kg

Mieszkanka dwóch naturalnych składników, z których każdy jest ceniony ze względu na wyjątkową zawartość błonnika pokarmowego. Bardzo pomocny w kuracjach oczyszczających i odchudzających.

19,90 zł

19,90 zł za 1kg

Błonnik witalny, suplement diety

Opakowanie: szczelne, przezroczyste, z zamknięciem strunowym
Masa netto: 1kg

Kraj pochodzenia babki płesznik: Polska
Kraj pochodzenia babki jajowatej: Indie

Błonnik to włókna roślinne, które nie ulegają trawieniu w przewodzie pokarmowym człowieka. Błonnik pełni bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego układu pokarmowego człowieka.

Właściwości błonnika

  • Zmniejsza wchłanianie cholesterolu
  • Przyspiesza oczyszczanie organizmu
  • Obniża ciśnienie tętnicze krwi
  • Obniża stężenie glukozy we krwi
  • Reguluje rytm wypróżnień
  • Sprzyja rozwojowi korzystnych bakterii jelitowych
  • Pęczniejąc w żołądku powoduje uczucie sytości
  • Zmniejsza ryzyko nowotworów układu pokarmowego (potwierdzone badaniami naukowymi)

Babka Płesznik i Babka Jajowata

Błonnik przez nas oferowany to mieszkanka dwóch składników, z których każdy jest ceniony ze względu na wyjątkową zawartość błonnika pokarmowego.

Babka płesznik (babka śródziemnomorska) – jednoroczna roślina wywodząca się z rejonu Morza Śródziemnego. Uprawiana jest również w Polsce. Jej głównym składnikiem są substancje, które po kontakcie z wodą pęcznieją tworząc śluz. Pęczniejący w jelitach błonnik wchłania pozostałości zalegające w jelicie oraz zwiększa objętość masy kałowej co pozwala na jej łatwiejsze przesuwanie w układzie pokarmowym. Dodatkowo pęcznienie błonnika w samym żołądku powoduje uczucie sytości, co ułatwia zmniejszenie ilości spożywanych pokarmów w dietach odchudzających.

Łuska babki jajowatej – roślina rosnąca głównie w Indiach. Babka jajowata, podobnie jak babka płesznik jest bardzo bogata w błonnik, który zawarty jest głównie w jej łupinach. W czasie biegunek łupiny chłoną duże ilości wody, zagęszczając stolec i przywracając tym samym komfort wypróżniania.

Błonnik wysokiej jakości

Stosujemy składniki o wysokim stopniu czystości. Nasz błonnik zawiera wyłącznie nasiona babki płesznik oraz łuskę babki jajowatej, nie stosujemy żadnych innych dodatków.

Kraj pochodzenia ziarna babki płesznik: Polska.

Kraj pochodzenia łuski babki jajowatej: Indie

Produkt jest zapakowany w stojące, szczelne opakowanie ze struną, umożliwiające wielokrotne zamykanie i otwieranie. Wszystkie stosowane przez nas opakowania posiadają atesty spożywcze.

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć opakowanie, aby składniki się wymieszały. 2 łyżeczki zmieszać z 0.5l letniej wody lub innego płynu. Spożywać 2 porcje dziennie.

Podczas stosowania preparatu należy pić min 2l płynów dziennie. Nie należy spożywać suchych nasion oraz łusek. Spożywać min. 30 minut przed zastosowaniem leków. W przypadku chorowania na cukrzycę lub choroby układu pokarmowego spożywać po konsultacji z lekarzem.

Skład

80% wagi – babka płesznik (ciemny kolor)
20% wagi – łupina babki jajowatej (jasny kolor)

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Błonnik witalny - Babka Płesznik, Babka Jajowata - 1 kg

Błonnik witalny - Babka Płesznik, Babka Jajowata - 1 kg

Mieszkanka dwóch naturalnych składników, z których każdy jest ceniony ze względu na wyjątkową zawartość błonnika pokarmowego. Bardzo pomocny w kuracjach oczyszczających i odchudzających.

Napisz recenzję